Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

______________________________________________________________

Oddział Centrum

Arkadiusz Kołota - Kierownik Oddziału

Woj. Mazowieckie, Świętokrzyskie

kom. +48 501 544 844
tel. +48 22 255 35 37
arkadiusz.kolota@delta-bud.pl
white.png Marek Sobieraj – Koordynator sprzedaży



kom. +48 575 230 053
marek.sobieraj@delta-bud.pl
Michał Kmiołek – Specjalista techniczno – handlowy

Woj. Wielkopolskie, Lubuskie, Łódzkie

kom. +48 512 287 287
michal.kmiolek@delta-bud.pl
Magdalena Jaworska – Specjalista techniczno – handlowy

Woj. Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie

kom. +48 534 841 275
magdalena.jaworska@delta-bud.pl
white.png Edyta Statucka – Asystentka działu handlowego



kom. +48 509 642 600
centrum@delta-bud.pl

Oddział Wschód

Marta-Majdanska-0602.jpg Marta Majdańska – Dyrektor handlowy

Woj. Podlaskie, Lubelskie, Podkarpackie

kom. +48 519 132 961
tel. +48 85 688 11 71
marta.majdanska@delta-bud.pl
white.png Justyna Lewoc – Asystentka Działu Handlowego

Woj. Podlaskie, Lubelskie, Podkarpackie

kom. +48 507 156 224
justyna.lewoc@delta-bud.pl
white.png Renata Filipiuk – Specjalista techniczno – handlowy



kom. +48 500 263 253
renata.filipiuk@delta-bud.pl

Oddział Północ

Agata-Sulinska-0364.jpg Agata Sulińska – Kierownik Oddziału Północ

Woj. Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie i Zachodniopomorskie

kom. +48 510 213 044

agata.sulinska@delta-bud.pl
Anna-Kruszynska-0405.jpg Anna Kruszyńska – Asystentka Działu Handlowego

Woj. Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie i Zachodniopomorskie

kom. +48 518 666 933

anna.kruszynska@delta-bud.pl

Oddział Południe

Marta-Halat-0439.jpg Marta Hałat – Kierownik Oddziału

Woj. Śląskie, Małopolskie, Opolskie, Dolnośląskie

kom. +48 501 608 607

marta.halat@delta-bud.pl
Daria-Kubicka-0527.jpg Daria Kubicka – Asystentka Działu Handlowego

Woj. Śląskie, Małopolskie, Opolskie, Dolnośląskie

kom. +48 512 388 442

poludnie@delta-bud.pl
white.png Wiesław Buda – Rzeczoznawca techniczno-handlowy



kom. +48 537 986 008
wieslaw.buda@delta-bud.pl